Dva fenomenalna gola Vlahovića u pobedi Juventusa

vlahović, juventus

Srpski fudbaler Dušan Vlahović bio je dvostruki strelac u pobedi Juventusa (3:0) nad Sasuolom u poslednjem meču 20. kola Serije A.

Vlahović je prvi gol dao u 15. minutu prelepim udarcem sa oko 18 metara, kad je poslao loptu u gornji levi ugao golmana Sasuola.

U 37. minutu Vlahović je postigao još lepši gol, iskosa sa 20 metara iz slobodnog udarca, samo je ovog puta loptu poslao u bliži ugao.

Vlahović je, kao i Filip Kostić, zamenjen u 81. minutu.

Konačan rezultat postavio je rezervista "stare dame" Federiko Kijeza golom u 89. minutu.

Juventus je pobedom stigao do 49 bodova, dva manje od lidera Intera.

U narednom kolu klub iz Torina gostuje Lećeu.