FK Železničar prvi ali od pozadi: Još jedan poraz, ovog puta od Radničkog

fk zeleznicar, fk radnicki kragujevac, fudbal, superliga srbije

Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca pobedili su kao gosti ekipu Željezničara u pretposlednjoj utakmici desetog kola Superlige Srbije.

Utakmica u Pančevu završena je rezultatom 0:2.

Oba gola postigli su stranci, već u sedmom minutu nakon dodavanja Tunišanina Sahlija brzonogi Nigerijac Žofri je pobegao domaćoj odbrani i matirao golmana Lukića.

U finišu prvog poluvremena Đorđević je mogao da izjednači rezultat, ali nije imao sreće, pogodio je samo stativu.

Rezultat se nije menjao sve do 82. minutu, Jovanović je proigrao Kilijana Bevisa, fudbaler iz Gvadalupea je lepo gađao i pogodio za 0:2.

Ovom pobedom, drugom u sezoni, ekipa Feđe Dudića predala je fenjer Željezničaru.

U narednom kolu Radnički dočekuje Crvenu zvezdu, dok Željezničar putuje u Ivanjicu.