Gol i asistencija Vlahovića u pobedi Juventusa protiv Salernitane

juventus, salernitana, vlahovic, fudbal

Fudbaleri Juventusa pobedili su večeras posle preokreta na gostujućem terenu Salernitanu sa 2:1, u utakmici 19. kola Serije A.

Salernitana je povela u 39. minutu golom koji je postigao Džulio Mađore, a izjednačio je Semjuel Iling Džunior u 65. minutu, na asistenciju srpskog reprezentativca Dušana Vlahovića.

Pobedu Juventusu doneo je Vlahović pogotkom u prvom minutu nadoknade vremena, kada je loptu glavom poslao u mrežu posle centaršuta Danila.

Salernitana je od 53. minuta igrala sa desetoricom, kada je drugi žuti karton dobio Mađore.

Juventus sada ima 14 pobeda i 46 bodova i drugi je na tabeli sa dva boda manje od vodećeg Intera.

Salernitana je pretrpela 11. poraz i poslednja je na tabeli sa 12 bodova.

U sledećem kolu Juventus će dočekati Sasuolo, a Salernitana će igrati kao gost protiv Napolija.