Jović u finišu doneo trijumf Milanu protiv Frosinonea

luka jović

Fudbaleri Milana savladali su večeras Frosinonone 3:2 u utakmici 23. kola Serije A, a gol vredan tri boda na gostovanju postigao je Luka Jović.

Srpski reprezentativac zamenio je u 80. minutu umesto Kristijana Pulišića, a već u 81. je zatresao mrežu domaćina.

Njemu je ovo peti gol u Seriji A.

Prethodno su pogađali Olivije Žiru u 17. i Mateo Gabija u 72. minutu, dok su strelci za Frosinone bili Matijas Sule u 24. iz penala i Luka Maciteli u 65. minutu.

Milan je treći na tabeli sa 49 bodova, četiri manje od Juventusa, a pet od Intera.