Niški Radnički ubedljiv protiv Radničkog iz Kragujevca u Super ligi

radnicki nis, radnicki kragujevac, superliga srbije, fudbal, srbija

Fudbaleri Radničkog iz Niša pobedili su večeras na svom terenu Radnički iz Kragujevca sa 4:1, u premijernoj utakmici petog kola Super lige Srbije.

Domaći tim je poveo u 14. minutu preko Vanje Ilića, a sedam minuta kasnije rezultat povećava Sava Petrov.

Ilić je svojim drugim golom u 48. minutu povećao na 3:0, dok je jedini pogodak za goste postigao Milan Vidakov u 54. minutu.

Konačan rezultat je u petom minutu nadoknade postavio Aleksandar Mesarović.

Niški klub je došao do prvih bodova u sezoni i sada zauzima 13. mesto (tri boda), dok je klub iz Kragujevca na poslednjoj 16. poziciji bez bodova, uz utakmicu manje.

U narednom kolu niški Radnički gostuje Javoru, a tim iz Kragujevca gostuje Vojvodini.