Nova pobeda Aston Vile u Premijer ligi

aston vila, premijer liga

Fudbaleri Aston Vile pobedili su večeras na svom terenu u Birmingemu Vest Hem sa 4:1, u utakmici devetog kola Premijer lige.

Aston Vila je povela golovima Daglasa Luisa u 30. minutu i 51. minutu iz jedanaesterca. Vest Hem je smanjio zaostatak u 56. minutu kada je strelac bio Džerod Boven, a zatim je gol za domaće postigao Oli Votkins u 74. minutu.

Konačan rezultat postavio je Leon Bejli pogotkom u 89. minutu.

To je bila 11. uzastopna pobeda Aston Vile na domaćem terenu.

Ekipa Unaja Emerija ima šest pobeda i peta je na tabeli sa 19 bodova, dva manje od vodećih Mančester sitija i Arsenala. Liverpul na trećem mestu ima 20 bodova, koliko ima i Totenhem, ali uz utakmicu manje.

Vest Hem je u poslednje dve utakmice bez pobede, a posle trećeg poraza u prvenstvu je deveti na tabeli sa 14 bodova.