Real velikim preokretom do trijumfa protiv Almerije

fudbal, real madrid, almerija

Fudbaleri Real Madrida pobedili su danas na svom terenu Almeriju s 3:2 u utakmici 21. kola španske La Lige.

Almerija je na Santjago Bernaberu bila nadomak velikog iznenađenja, s obzirom na to da je imala dva gola prednosti, ali je kraljevski klub u drugom poluvremenu uspeo da načini preokret i dođe do trijumfa.

Džud Belingem u 56. minutu pogodio je iz jedanaesterca i tako smanjio zaostatak Reala, da bi u 67. Vinisijus Žunior doneo izjednačenje.

Real je do velikog preokreta došao u devetom minutu sudijske nadoknade vremena kada je Danijel Karvahal pogodio na asistenciju Belingema.

Madriđani su prvi na tabeli sa 51 bodom, dok je Almerija poslednja, 20. sa svega šest bodova.