Spartak slavio u Nišu, Čukarički bolji od Bačke, remi TSC-a i Metalca

superliga srbije, fudbal, sport, fk cukaricki, fk backa, fk tsc, fk metalac, fk spartak

Fudbaleri Čukaričkog slavili su na gostovanju ekipu Bačke sa 2:1 u susretu 24. kola Superlige. Bila je to 14. pobeda izabranika trenera Dušana od početka sezone. Do ovog trijumfa došli su posle preokreta, Bačka je imala prednost od 53. minuta, ali je finiš pripao "brđanima" koji su golovima u 72. i 85. minutu stigli do tri boda.

Novi Pazar je kod kuće stigao do ubedljivog trijumfa protiv Mačve od 4:0. Domaćin je veoma rano stekao opipljivu prednost, preko Abdulajea Sisea u osmom i Petra Gigića u 11. minutu.

Do poluvremena mrežu Šapčana zatresao je i Almir Aganspahić u 33. minutu da bi tačku na pobedu domaćina stavio Uroš Blagojević u 59. minutu.

Radnik je došao do važne pobede protiv Javora od 2:0 i to sa oba gola postignuta u drugom poluvremenu.

Spartak uspeo da golom u finišu meča dođe do tri boda na gostovanju Radničkom u Nišu.