Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Grbović (PSG): Skup na Vidovdan će biti masovan uprkos zastrašivanju u režiji SNS

Grbović (PSG): Skup na Vidovdan će biti masovan uprkos zastrašivanju u režiji SNS

pavle grbovic, psg, vidovdan

Lider Pokreta slobodnih građana (PSG) Pavle Grbović kazao je da očekuje da će skup koji su studenti najavili 28. juna u Beogradu biti masovan i da će ljudi tog dana izađi na ulice uprkos zastrašivanju koje sprovodi Srpska napredna stranka (SNS).

On je za dnevni list Danas rekao da svi koji su u mogućnosti i žele promene treba da dođu na taj protest.

„Verujem da će to biti jedan masovan skup. Nemam nikakvih drugih očekivanja od samog skupa jer je nezahvalno gajiti očekivanja od nečega u čijoj organizaciji ne učestvujemo, a bilo bi nefer i prema organizatorima da prekomerno podgrevamo očekivanja građana i time im stvaramo dodatni pritisak“, dodao je Grbović.

Po njegovim rečima, taj protest će doprineti nazaustavljivim promenama i SNS to neće moći da promeni „šta god da planira pre, za vreme ili nakon samog protesta“.

Studenti u Blokadi najavili su da će u subotu u 18 časova organizovati protest na trgu Slavija u Beogradu i uputili zahtev aktuelnoj vlasti da tog dana do 21 sat raspusti Narodnu skupštinu i prekine skup u Pionirskom parku gde poslednjih meseci borave „studenti koji žele da uče“.

Dodaj komentar

Pošalji

Trenutno: Se čita...

Najnovije: Na portalu