Partizan ubedljiv protiv Spartaka za četvrtfinale Kupa

Fudbaleri Partizana plasirali su se u četvrfinale Kupa Srbije, pošto su na stadionu u Humskoj pobedili Spartak iz Subotice 4:0 (1:0).

U zaostalom meču Kupa, koji je trebalo da odigra jesenas, crno-beli su poveli su u 25.minutu, kada je Lazar Pavlović šutom sa ivice kaznenog prostora savladao golmana gostiju.

Posle nekoliko neiskorišćenih prilika u prvom poluvremenu, izabranici Sava Miloševića na drugi gol čekali su do 48.minuta, kada je igrač Spartaka Milan Milanović savladao svog golmana.

Na 3:0 povećao je Pavlović svojim drugim golom u 56. minutu, a konačan rezultat postavio je Bojan Matić šest minuta kasnije.