Prva liga Srbije: Železničar poražen u Vranju rezultatom 3:1

Fudbaleri FK Dinamo Vranje savladali su kao domaćini ekipu Železničara iz Pančeva rezultatom 3:1 (1:0), u utakmici 10. kola Prve lige Srbije.

Za Dinamo pogotke su postigli Dejan Tumbas u 38. i u 75. minutu, te centarfor Željko Dimitrov u 73. minutu utakmice.

Počasni gol za Železničar zapravo je delo čuvara mreže Dinama Miroslava Orlića koji je sam sebe savladao u 88. minutu igre nakon što mu je lopta pomalo komično ispala i vratila se u mrežu kada je pokušao da je izbaci rukom ka svojim saigračima.

Železničar u narednom kolu dočekuje ekipu Dubočice u Pančevu.