Radnik, Vojvodina i Partizan u polufinalu Kupa

polufinale kupa srbije, fudbal, fk radnik, fk vojvodina, fk partizan, sport, fudbal

Fudbaleri Radnika iz Surdulice i Vojvodine plasirali su se danas u polufinale Kupa Srbije. U polufinalu je i Partizan koji je pobedio Voždovac 4:0.

U regularnom delu meča u Senti bilo je 1:1 - TCS je poveo golom Nenada Lukića u 18. minutu sa bele tačke, Radnik je u 37. minutu izjednačio preko Milana Makarića i na kraju je ekipa iz Surdulice bila bolja u penal seriji sa 4:3 i obezbedila polufinale.

Branilac trofeja Vojvodina je pobedila Spartak u Subotici 2:1, golovima Slavka Bralića u 59. minutu i Petra Bojića deset minuta kasnije, dok je pogodak za Spartak postigao Noboru Šimura (61).

Parovi četvrfinala Kupa Srbije: TSC-Radnik 1:1 (3:4), Spartak - Vojvodina (1:2), Partizan - Voždovac 4:0 i Crvena zvezda - IMT (meč se igra tokom reprezentativne pauze).

Fudbaleri Partizana plasirali su se u polufinale Kupa Srbije, pošto su danas u četvrtfinalu ubedljivo savladali Voždovac 4:0 (2:0).

Strelci za crno-bele bili su Aleksandar Šćekić u 24, Igor Vujačić u 32, Takuma Asano u 52. i Bibras Natho u 58. minutu.