Ronaldo se na Old Traford vratio sa dva gola, pobede Sitija i Arsenala
old traford, krisijan ronaldo

montekristo 0507

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su danas na svom terenu ekipu Njukasla sa ubedljivih 4:1, u utakmici četvrtog kola Premijer lige.

Meč je obeležio povratak Kristijana Ronalda na Old Traford, a Portugalac je novi debi za Junajted ulepšao sa dva pogotka.

Prvi je postigao u poslednjim sekundama prvog poluvremena kada je natrčao na odbijenu loptu, da bi nakon što je Havijer Mankiljo izjednačio u 56. minutu, Portugalac doneo novo vodjstvo svom klubu u 62. minutu.

Pobedu Junajteda potvrdili su Bruno Fernandeš u 80. i Džesi Lingard u 92. minutu. Asistent kod oba pogotka bio je Pol Pogba.

Junajted je upisao treću pobedu u novoj sezoni i trenutno je prvi na tabeli sa deset bodova, dok je Njukasl i dalje bez pobede i sa jednim osvojenim bodom zauzima pretposlednju poziciju.

Fudbaleri Mančester Sitija pobedili su u gostima Lester sa 1:0, a jedini gol na meču postigao je Bernardo Silva u 62. minutu. Siti je drugi na tabeli sa devet bodova, dok je Lester deveti sa šest poena.

Minimalnim rezultatom slavio je i Arsenal na svom terenu protiv Noriča. Pobednički gol postigao je Pjer Emerik Obemajang u 66. minutu.

Arsenal je, posle tri poraza, upisao prvu pobedu u novoj sezoni i sa ova tri boda zauzima 16. poziciju na tabeli, dok je Norič poslednji bez bodova.

Vulverhempton je u gostima pobedio Votford sa 2:0. Prvo je Francisko Sieralta postigao autogol u 74, da bi konačan rezultat postavio Hičan Hvang u 83. minutu. I Vulsi i Votford su upisali po tri boda.

Pobedu u gostima ostvario je Brajton koji je bio bolji od Brentforda sa 1:0, dok na meču Sautemptona i Vest Hema nije bilo pogodaka.

Šerujte ovu vest na vaše profile, unapred zahvalni.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter i Youtube nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Napomena: Svi komentari koji budu kršili Uslove korićenja sajta neće biti objavljeni.