Fudbaleri Zvezde lako do pobede protiv Vojvodine

fudbal, crvena zvezda, vojvodina, super liga srbije

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas u novom Sadu domaću Vojvodinu sa 3:0, u utakmici 34. kola Super lige Srbije i stekli pet bodova prednosti u odnosu na drugoplasirani Partizan.

Zvezda je povela u trećem minutu golom Sekua Sanogoa. Korner je izveo Aleksandar Katai, loptu je glavom zahvatio Milan Pavkov, nisu dobro intervenisali domaći igrači pred svojim golom, lopta je stigla do Sanogoa kome nije bilo teško da je ubaci u mrežu.

Beogradska ekipa udvostručila je prednost u 33. minutu, kada je Katai postigao gol posle akcije Pavkova i Srnića.

Konačan rezultat postavio je Katai svojim drugom golom na meču, u 71. minutu iz slobodnog udarca i posle loše intervencije golmana Vojvodine Emila Rockova.

Zvezda ima 29 pobeda i prva je na tabeli plej-ofa sa 91 bodom, pet više od Partizana, koji kasnije igra u Kruševcu protiv Napretka.

Vojvodina je pretrpela treći uzastopni poraz, ukupno 16. u ligi i zauzima sedmo mesto na tabeli sa 42 boda.