Mančester siti i Porto u osmini finala Lige šampiona

fudbal, sport, liga sampiona, mancester siti, porto

Fudbaleri Olimpika iz Marseja pobedili su večeras kao domaćini Olimpijakos sa 2:1, u petom kolu Grupe C Lige šampiona.

Madi Kamara je doneo prednost Olimpijakosu u 33. minutu. On je odličnim šutem sa šesnaest metara pogodio gornji levi ugao gola.

Olimpik je stigao do izjednačenja u 55. minutu golom Dmitrija Pajea iz penala, a francuski tim do preokreta stiže golom u 75. ponovo sa bele tačke i ponovo je siguran bio Paje.

U drugom meču u grupi Porto i Mančester siti su odigrali nerešeno 0:0.

Kolo pre kraja, u osminu finala su se plasirali Mančester siti i Marsej, dok će se Porto i Olimpijakos u poslednjem kolu boriti za treću poziciju i Ligu Evropa.

Mančester je prvi sa 15 bodova, Porto je drugi sa devet, dok su Olimpijakos i Marsej upisali po tri boda.

U narednom kolu, Olimpijakos će dočekati Porto, dok će Mančester siti ugostiti Olimpik iz Marseja.